пʼятниця, 22 листопада 2024 р.

АКАДЕМІЧНА МОБІЛЬНІСТЬ

    Відповідно до Закону України «Про вищу освіту», студенти реалізовують своє право на академічну мобільність. З метою підвищення якості освітнього процесу з точки зору його відповідності сучасним вимогам ринку праці та потребам роботодавців кафедра психології залучає фахівців-практиків до проведення навчальних занять. 21 листопада 2024 студенти спеціальності 053 "Психологія" мали унікальну можливість поспілкуватися з начальником відділу реінтеграційних заходів Центрального управління цивільно-військового співробітництва Генерального штабу Збройних Сил України, військовим психологом, полковником - Дмитром Янтальцем.


Тема зустрічі – "Українські Франкли: інструменти виживання в умовах примусової ізоляції (полону)" – присвячена актуальним питанням психологічної підтримки та відновлення особистості в екстремальних умовах. У ході обговорення Дмитро Янталець поділився своїм досвідом роботи з військовополоненими, розповів про ключові стратегії виживання, які допомагають зберігати психологічну стійкість, і зупинився на прикладах з практики, які демонструють надзвичайну силу духу українців.
Дякуємо Дмитру Янтальцю за змістовний діалог та неоціненний внесок у професійний розвиток наших студентів!







четвер, 14 листопада 2024 р.

ДЕНЬ СТУДЕНТА

 

📚✨ 13 листопада на Факультеті публічного управління, соціальних та природничих наук відбулося онлайн святкування Дня студента! ✨📚 До зустрічі доєдналися студенти спеціальностей 053 Психологія, 281 Публічне управління та адміністрування та 101 Екологія. Святковий настрій підтримали теплі привітання від викладачів та випускників факультету.

З вітальним словом виступили:

🎓 Рябоконь Ольга Володимирівна — перший проректор з науково-педагогічної роботи, кандидат географічних наук, доцент.

🎓 Білик Олег Олександрович — проректор з науково-педагогічної роботи та моніторингу якості освіти, кандидат технічних наук, доцент.

🎓 Дрозд Тетяна Михайлівна — декан факультету публічного управління, соціальних та природничих наук, кандидат педагогічних наук.

🎓 Шпортун Оксана Миколаївна — завідувачка кафедри психології, доктор психологічних наук, професор.

🎓 Мудрак Олександр Васильович — завідувач кафедри екології природничих та математичних наук, доктор сільськогосподарських наук, професор.

🎓 Семко Майя Іванівна — завідувачка навчально-методичного відділу спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування», кандидат педагогічних наук, доцент.

Також студентів привітали випускники факультету та їхні колеги. Висловлюємо щирі побажання всім студентам нехай навчання приносить задоволення, а досягнення на освітньому шляху надихають на нові звершення! 🌟

Вітаємо з Днем студента! 🥳🎉
















вівторок, 5 листопада 2024 р.

 31 жовтня у  Комунальному закладі  Ліцей №1  смт. Стрижавка  Шпортун Оксана Миколаївна, доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри психології КЗВО «Вінницька академія безперервної освіти», практикуючий психолог, психотерапевт  взяла участь у засіданні педагогічної ради «Ментальне здоров’я. Учитель-творець та модератор безпечного освітнього середовища». З метою збереження ментального здоров’я здобувачів освіти психологиня провела цікавий тренінг «Збереження та відновлення ментального здоров’я в сучасних умовах»






понеділок, 4 листопада 2024 р.

Матеріали І Міжнародної науково-практичної конференції «Психологічні засади збереження ментального здоров’я учасників освітнього процесу»

 

Шановні колеги!

Кафедра психології щиро дякує всім учасникам за активну участь у І Міжнародній науково-практичній конференції, присвяченій важливим аспектам збереження ментального здоров'я учасників освітнього процесу.

Ми раді повідомити, що записи конференції, сертифікати про участь, а також електронний варіант збірника вже доступні. Ви можете ознайомитися з матеріалами конференції та знайти нові знання і ресурси, які, сподіваємося, стануть у нагоді у вашій професійній діяльності.

Запис конференції

Сертифікати участі

Електронний збірник 

Дякуємо вам за участь і до нових зустрічей!





середа, 30 жовтня 2024 р.

Психологічний IVENT


26 жовтня відбулася  неймовірна, незабутня, дуже щира і дуже професійна зустріч.
Головне гасло зустрічі: «Психологи України - гуртуйтеся! Обєднуйтеся! Співпрацюйте!» Адже усі ми сьогодні робимо вкрай важливу і потрібну справу: відновлюємо та зберігаємо ментальне здоровя наших українців, нашої нації.
Велика подяка усім колегам, усім нашим випускникам, , здобувачам освіти, психологам міста Вінниці за можливість взаємодії, співпраці та реклеймінгу. Дякуємо ХАБ «Місто змістів», КЗВО «Вінницька академія безперервної освіти», Факультету публічного управління, соціальних та природничих наук, кафедрі психології КЗВО "Вінницька академія безперервної освіти" 













середа, 9 жовтня 2024 р.

Всесвітній день ментального здоров'я

 

Шановні колеги! Кафедра психології та Центр психологічної допомоги і супроводу педагогічних працівників та здобувачів освіти вітає вас з Всесвітнім днем ментального здоров’я (World Mental Health Day). Цей день в Україні та всьому  світі відзначається щороку 10 жовтня і  покликаний привернути  увагу до проблем, пов’язаних з психічним станом людини, розширювати обізнаність людей про профілактику ментальних розладів та способи турботи про ментальне здоровʼя. Студенти спеціальності психології підготували низку корисних і веселих психологічних вправ, які допоможуть знизити рівень психоемоційного напруження протягом або в кінці робочого дня, підняти настрій, з користю провести вільний час.




Анастасія Балінова  

Декілька вправ для психоемоційної стабільності



Дар’я Досужій   

Вправа «Обійми метелика»



Ніна Білик  

Рекомендації щодо підтримки психічного здоров’я на щодень



Світлана Мороз  

Техніка «Місячне дихання»



Ганна Островська 

Підбірка дихальних вправ



Ірина Кунденко  

Вправа «Сили природи»



І Міжнародна науково-практична конференція "Психологічні засади збереження ментального здоров'я учасників освітнього процесу"

 8 жовтня 2024 року о 10.00 КЗВО "Вінницька академія безперервної освіти", кафедра психології - розпочала роботу І Міжнародна науково-практична конференція "Психологічні засади збереження ментального здоров'я учасників освітнього процесу" У конференції взяли участь психологи Австралії, Німеччини, Польщі, Чехії...... З вітальним словом виступили: ректор КЗВО «Вінницька академія безперервної освіти» - доктора історичних наук, професор Дровозюк Степан Іванович

- перший проректор з науково-педагогічної роботи кандидат географічних наук, доцент Рябоконь Ольга Володимирівна
- проректор з науково-педагогічної роботи та моніторингу якості освіти, кандидат технічних наук, доцент Білик Олег Олександрович
- проректор з науково-педагогічної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент, Герасімова Олена Володимирівна
- декан факультету публічного управління, соціальних та природничих наук, кандидат педагогічних наук, Дрозд Тетяна Михайлівна
- доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри психології КЗВО «Вінницька академія безперервної освіти», Шпортун Оксана Миколаївна
Пленарне засідання конференції відкрив Максименко Сергій Дмитрович – доктор психологічних наук, професор, дійсний член (академік) НАПН України, заслужений діяч науки і техніки України, директор Інституту психології імені Г.С. Костюка «Інформаційно-психологічні засади ментального протистояння російській агресії в гібридній війні» (Україна)
Панок Віталій Григорович – доктор психологічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України, в.о. академіка-секретаря Відділення психології та спеціальної педагогіки НАПН України, директор УНМЦ практичної психології і соціальної роботи «Пандемія COVID-19 і кінець класичної освіти» (Україна)
Алан Річардсон — австралійський психолог і міжнародний тренер. Автор ReClaiming Therapy процесуально-орієнтованого підходу. Засновник клініки в Брісбені «Виклики та реалії освіти в умовах військового стану»(Австралія)
Млинарчук-Соколовська Анна, доктор габілітований у сфері педагогіки, доцент Відділу наук про освіту Білостоцького університету;
Осадченко І.І., доктор педагогічних наук, професор, кафедри соціальної роботи та реабілітації Національного університету біоресурсів і природокористування України, консультант когнітивно-поведінкової терапії, голова ГО «Міжнародна асоціація сучасної освіти, науки та культури» «ПРОГРАМА "ПРИГОДИ ІНШОГО" ЯК ЗАСІБ УСУНЕННЯ ТА УБЕЗПЕЧЕННЯ ПСИХОТРАВМ З ДИТИНСТВА У МІЖКУЛЬТУРНОМУ СЕРЕДОВИЩІ ВОЄННОГО ПЕРІОДУ» (ПОЛЬЩА-УКРАЇНА)
Щиро дякуємо усім гостям та учасникам науково-практичної конференції. До нових наукових зустрічей.