СТОРІНКА АБІТУРІЄНТА

НАУКОВА ШКОЛА

ЛАБОРАТОРІЯ ПРАКТИЧНОЇ ПСИХОЛОГІЇ

СТОРІНКА СТУДЕНТА

НОРМАТИВНО-ПРАВОВІ ДОКУМЕНТИ

неділя, 28 квітня 2024 р.

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА

 26 квітня в рамках урочистого підведення підсумків соціального проєкту «Активна молодь – міцна громада» виступила завідувач навчально-методичного віділу спеціальності 053 "Психологія" Шевчук Ю. В.. У своєму виступі вона звернулася до молоді з профорієнтаційною роботою, спрямованою на вступ на спеціальність психологія ОР магістр. Привернула увагу присутніх до важливості вибору вірного шляху у професійному житті, пояснивши переваги та перспективи, які надає спеціальність "Психологія" ОР магістр. Акцентувала увагу на значенні психологічної підготовки в контексті сучасних вимог до ринку праці, підкресливши роль психолога в розвитку громадського сектору та підприємництва. Шевчук Юлія Володимирівна наголосила на важливості психологічної компетентності в сучасному світі, особливо в контексті розвитку громадського сектору та підприємництва. Вона відзначила ключову роль психолога в управлінні людськими ресурсами, в розв'язанні конфліктних ситуацій та в створенні позитивного психологічного клімату в організаціях.




середа, 24 квітня 2024 р.

"БІЛЬ ФОКУС"

 

Значним викликом фаховій спільноті практичних психологів є освоєння психолого-педагогічних методів та інструментів роботи з психологічною травмою, обумовленою воєнним станом. Психологічне страждання постраждалих часто супроводжується соматичним компонентом болю. Оволодіння валідними та ефективними практиками з опанування болем українцями є саме  на часі. У продовженні співпраці Академії та Віденського інституту нейропсихіатрії під керівництвом Томаса Вебера, доцентом кафедри психології Марією Яцюк опановано технології «Біль фокус», які є частиною програми підвищення кваліфікації травмофокусованих терапевтів. 







пʼятниця, 5 квітня 2024 р.

МІЖНАРОДНИЙ ІННОВАЦІЙНИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЄКТ «УКРАЇНСЬКІ ДІТИ В ДОЛОНЯХ МИСТЕЦТВА»

З 27 березня 2024 року по 6 квітня 2024 на базі оздоровчого комплексу «Павлови бані» (Болгарія, м. Павел баня) проводиться Міжнародний інноваційний соціальний проєкт «Українські діти в долонях мистецтва», в якому приймає участь старший викладач кафедри психології Пилявець Наталія Ігорівна.

Метою проєкту є створення виїзного оздоровчо-реабілітаційного табору для сімей, які виховують дітей з важкими порушеннями здоров’я. Протягом проєкту з дітьми та їхніми батьками працюють фахівці міжнародної мультидисциплінарної команди (Польща, Україна, Болгарія, Німеччина): фізичні реабілітологи, тифлопедагоги, психологи, логопеди, спеціаліст з сенсорної інтеграції, спеціаліст з комп'ютерних технологій, тренер з орієнтування у просторі. Завдання проєкту - запобігти відставанню дітей у розвитку шляхом навчання батьків як правильно організовувати побут, планувати корекційно-розвиткову роботу, виховувати своїх дітей самостійними та щасливими, долати психологічні проблеми у кризових ситуаціях.

Організатори проекту: ГО «Право вибору» (Україна, м. Харків), БФ“Арі арі” (Польща), Selbsthilfegruppe "Sputnik-Bremen", Verein"Die"Sputnikse.V." (Німеччина). Партнери проекту: «Глобальний дитячий фонд» (США), DBSV–Асоціація сліпих і слабозорих Німеччини.